شرکت رنگین نگاران

ما در شرکت رنگین نگاران تلاش می‌کنیم تا بهترین مواد آرایشی و بهداشتی را در سریعترین زمان و با هزینه مناسب به شما برسانیم.

شرکت رنگین نگاران تابان از سال ۱۳۷۰ در زمینه آرایشی و بهداشتی شروع به فعالیت کرد و از سال ۱۳۸۰ زمینه فعالیتش را به صورت تخصصی روی رنگ مو و محصولات مراقبت از مو گذاشت.

برند ویتالیتیس آرت ایتالیا

ما نمایندگی انحصاری ویتالیتیس آرت ایتالیا از کمپانی فارمن هستیم که یکی از برترین تولید تولیدکنندگان رنگ مو  در سال ۲۰۱۸ شد.

محصولات مراقبت از مو آرتین

این شرکت با افتخار تولید کننده محصولات برند آرتین از سال ۱۳۸۵ است. تمامی مواد اولیه های محصولات از آلمان وارد ایران می شود و در ایران با بسته بندی شکیل به همراه قیمتی مناسب و باورنکردنی، به مصرف کنندگان عرضه می شود. 

به روز بودن محصولات با بازار و نیاز مصرف کننده را جزو مسئولیت مهم خود میدانیم که نتیجه آن افزایش کیفیت محصولات برای مصرف شما بزرگواران است.

یکی از مهم‌ترین اهداف ما رضایت صد درصدی شماست. به همین منظور با مشاوره تخصصی در خدمت شما عزیزان هستیم تا به شما بهترین کالا ارائه شود.

شما می توانید با خیالی آسوده خرید کنید زیرا برند آرتین متهد می شود در صورت نارضایتی شما عزیزان به هر دلیلی بدون قید و شرط کالا را مرجوع نماید.